Online testiranje na našoj stranici

Poštovani gosti stranice, buduće vozačice i budući vozači,

Zadovoljstvo nam je obavjestiti vas da je u ponudu auto škole “Mujke” Tuzla od danas uvrštena i usluga “Online testiranje”. Ova usluga pruža mogućnost, polaznicima naše auto škole, testiranja putem računara iz udobnosti vašeg doma. Online testiranje sadrži sljedeće oblasti: teoriju, znakove, raskrsnice i prvu pomoć.

Prijavom na stranicu i odlaskom na Online testiranje možete testirati svoje znanje iz pomenutih oblasti, što će vam pomoći da još dodatno vježbate i usavršite zadatke iz saobraćajne tematike. Naši instruktori, kao i vi, imati će uvid u vaše rezultate što će im omogućiti da vide/vidite gdje je potrebno da se još usavršavate.

Usluga online testiranja dostupna je registrovanim korisnicima na ovu web stranicu koji su ujedno i polaznici auto škole “Mujke” Tuzla.

Za više informacija ne oklijevajte nas kontaktirati.

Srdačan pozdrav!